Lista dobitnika 2016


Kompas poklon vaucher za putovanje za dvoje po izboru

Mirveta Jažić, Sarajevo
Senad Hasić, Stolac


Apple iPhone 6s

Admir Karajčić, Olovo
Mehmed Džinić, Gradačac


Apple iPad Air 2

Kornelija Arapović, Čapljina
Darija Škulj, Turbe


Go Pro hero 4

Hamza Mazalović, Kladanj
Zlatko Vuk, Čapljina


xBox One

Denis Šuvalić, Brčko
Amira Žiga, Hadžići


Samsung Gear S2 BT

Asad Hasić, Mostar
Aldina Konjić, Brijesnica Velika


Beats by Dr Dre slušalice

Nezira Avdić, Sarajevo
Ahmed Husić, Sniježnica-Teočak


Poklon paketi

Adila Horić, Travnik
Filip Bilić, Fojnica
Elvira Jazavčević, Tuzla
Ivan Kaurinović, Odžak
Medina Husić, Visoko
Hamza Mazalović, Kladanj
Amina Hasandić, Visoko
Rasma Omeragić, Gradačac
Amela Hadžić, Bosanska Krupa
Mario Badrov, Vitez
Daniel Bukovac, Mostar
Adnana Mehmedspahić, Ilidža
Nedžad Kuč, Ilidža
Esad Omeragić, Hrasnica
Elma Ćatić, Sarajevo
Razim Agić, Jelah
Almira Džidić, Zenica
Dženana Vele, Gornji Vakuf
Dražana Nikitović, Sarajevo
Damir Hadžikadunić, Gračanica
Ervin Zolotić, Tuzla
Amira Rizvić, Vrnograč
Edin Omeragić, Gradačac
Sejla Berberović, Tuzla
Elvin Mujić, Kiseljak
Mersija Mazalović, Kladanj
Zemir Sečić, Gradačac
Semka Migić, Kakanj
Fatmira Mazalović, Kladanj
Senad Joldić, Tuzla
Dino Burgić, Lukavac
Mirzet Andelija, Sarajevo
Mirnes Karić, Sarajevo
Nedžad Neimarlija, Kakanj
Marijana Knežević, Kiseljak
Sanel Tufekčić, Livno
Amir Mazalović, Kladanj
Vjekoslav Begić, Široki Brijeg
Tarik Ćatović, Sarajevo
Džejna Ribo, Travnik

 


Kompas poklon vaucher za putovanje za dvoje po izboru

Ivana Marković, Teslić


Apple iPhone 6s

Goran Turudija, Gradiška


Apple iPad Air 2

Dragana Tesnović, Banja Luka


Go Pro hero 4

Obrad Gazdić, Istočno Sarajevo


xBox One

Senad Bećirodobašić, Doboj


Samsung Gear S2 BT

Gordana Savić, Banja Luka


Beats by Dr Dre slušalice

Nataša Veron, Banja Luka


Poklon paketi

Dragana Tesnović, Banja Luka
Ismet Omanović, Banja Luka
Marija Jovičić, Kotor Varoš
Amira Malešević, Kozarska Dubica
Ana Radoš, Nova Topola
Nikola Babić, Bijeljina
Miloš Šarenac, Sokolac
Slavica Vujmilović, Banja Luka
Jelena Jovanović, Bijeljina
Azur Ahmičić, Bijeljina
Milan Nešić, Doboj
Dušan Manojlović, Banja Luka
Zorana Perendić, Bijeljina
Vuk Trifković, Starčevica
Vuk Radoš, Nova Topola
Dejan Vučić, Banja Luka
Milosava Pavlović, Bijeljina
Zagorka Jotanović, Teslić
Katarina Miličić, Banja Luka
Aleksandar Vuković, Teslić

 

Čestitamo sretnim dobitnicima! Sarajevski kiseljak d.d. će
kontaktirati dobitnike o načinu preuzimanja osvojenih nagrada.